Veri kurtarma merkezi Sd kart veya Hafıza kartı 11- 05 -2016 Çarşamba

Veri kurtarma merkezi

Anasayfa | İletişim

11- 05 -2016 Çarşamba

Aklınıza takılan soruları alt kısımdan sorabilirsiniz. Aynı gün içinde cevap almanız mümkün sayfayı sık kullanımlara ekleyerek daha sonra sorunuzun cevabına bakmak istediğinizde kolaylık olur . İletişim telefonu 0216 533 90 00 Tüm Türkiye ve Kıbrıs içindir.

Aklınıza takılan soruları alt kısımdan sorabilirsiniz. Aynı gün içinde cevap almanız mümkün sayfayı sık kullanımlara ekleyerek daha sonra sorunuzun cevabına bakmak istediğinizde kolaylık olur . İletişim telefonu 0216 533 90 00 Tüm Türkiye ve Kıbrıs içindir.

Silinen resimleri kurtarma
Merhaba Her türlü silinen resimleri kurtarma işlemleri için en doğru yerdesiniz artık web sitelerindeki arayışlara son vermenin zamanı geldi KDK SOFT sizler için en iyi dosya kurtarma deneyimi yaşatmaktadır. Silinen resimleri kurtarma  hakkında bazı önemli bilgilere sayfamızda yer vereceğiz ilerleyen satırlarda sizleri olası sorunlardan nasıl kurtara biliriz  ve sizlerin verilerinizi resimlerinizi en iyi nasıl kurtara biliriz bunlardan bahsedeceğiz. İlk yer vereceğimiz bilgi ise silinen resimleri kurtarma işlemlerini biz gerçekleştirmeden önce sizlerin ne yapması gerektiği hakkında olacaktır.

 • Resimlerin bulunduğu depolama birimine veri yüklemeyiniz
 • Resimlerin bulunduğu yer Harddisk ise başka bir şey silmeyiniz
 • Resimlerin bulunduğu alan Telefon ise başka bir şey silmeyiniz
 • Resimlerin bulunduğu alan Tablet ise başka bir şey silmeyiniz
 • Resimlerin bulunduğu alan Bilgisayar ise başka bir şey silmeyiniz

Üst kısımda yer alan konular hakkında bilgilerin neden ve niçin yazıldığını sizlere kısaca anlatalım. Bilgisayardan, telefondan, tablet ve benzeri cihazlardan her han gibi bir şey silmek ile silinen dosya kaybolmaz belleğinizde kalmaya devam eder. Fakat sildiğiniz belgenin üzerine başka bir dosya yazdırmanız halinde sildiklerini tamamen kaybolabilir yok olabilir. Nasıl önlem almanız gerektiğini merak ediyorsanız metinlerimizi okumaya devam etmenizi öneriyoruz.

 • En önemli olanı ilk söyleyelim Bilgisayarınıza dosya yüklemeyiniz ‘Genel’
 • Resim yüklemeyiniz
 • Video yüklemeyiniz
 • Dosya yüklemeyiniz
 • Belge yüklemeyiniz

Yüklemelerden bahsettik sadece bu yeterlide değildir  el ile manuel yükleme seçenekleri idi bunlar birde farkında olmadan yüklemeler vardır peki nelerdir bunlar? Anlatalım dikkatlice okumaya devam edelim!. Kullandığınız cihaz Telefon, bilgisayar, tablet, Benzeri cihazlar kullanıyorsanız bu cihazların  sizlerin haberi olmadan arka planda veri aktarımı yaptığını bilmenizi isteriz.

 • İnternette gezindiğinizde cihazınız veri aktarımı yapar
 • Video izlediğiniz de kullanmakta olduğunuz cihaz data transferi yapar
 • Resim indirmek
 • Program indirmek
 • Program yüklemek aynı şekilde resimlerinizin ve belgelerinizin kurtarılamaz olmasına neden olu verir
 • Oyun yüklemek oynamak aynı şekilde resimlerinizin silinmesine neden olur
 • Filim izlemek oyun oynamak aynı şekilde resimlerinizin ve dosyalarınızın ciddi kaybına neden olur

 Diğer yazılarımızı okumak için farklı sayfalarımıza bakmanızı öneririz ayrıca üye girişi yaparak firmalarınızın reklamını yapabilir ve sorularınıza en iyi cevapları alabilirsiniz.  Talep formu doldurarak fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgiye ulaşa bilirsiniz.


Veri kurtarma merkezi

Silinmiş dosyaları geri getirme
Konumuz Silinmiş dosyaları geri getirme ve bu konu hakkında bilgilendirmedir bir kısım bilgilere ulaşmanız mümkündür diğer konularımıza da bir göz atmanızı öneririz. Önce dosyalar nereye kayıt edilir bununla başlayalım Dosyalar hafıza depolama birimlerine yani SD kart, HDD ‘Harddisk’ SSD kart, Flash bellek gibi bölümlerin içerisine kayıt edilir. Bu cihazlar elektronik olduğu için kimi zaman bekleneni vermez ve arıza yapar dosyalarımıza ulaşmamızı engeller. Silinmiş dosyaları geri getirme işlemi de bize burada gerekir evraklarımız resimlerimiz video ve belgelerimiz bizim için önemlidir geri almamız gerekmektedir. Dosyaları geri getirme işlemi birkaç şekilde yapılır bunlardan sadece biri güvenlidir. Kendi imkanlarınızla Silinmiş dosyaları geri getirme bu kesinlikle tavsiye edilmez hata payı yüksek olduğu için bilinçli kişiler tarafından bu görev üstlenilmedir kdksoft bu iş için yeterli bilgi ve birikime sahiptir güvenilirdir. Diğer seçenek uzman firmalar tarafından yaptırmak  verileriniz için en güvenilir yöntem budur.
Çevrenizde bulunan size yakın olduğu için seçtiğiniz konudan bi haber kişi veya kurumlara değer verdiğiniz hatıralarınızı projelerinizi işlerinizi Silinmiş dosyaları geri getirme işlemleri için teslim etmeyiniz. Bu seçenek sizin için hatalı bir tercih olabilir sayı sız kişinin başına ortak gelen sorun çevredeki firmalardan yardım almaktır verileri kurtarmak isterken tamamen silebiliyorlar veya cihazlara kalıcı hasarlar verebiliyorlar. Tümü için aynı durum geçerli değildir anlatılmak istenen sadece amatörler için geçerlidir. KDK SOFT size en iyi müşteri  Silinmiş dosyaları geri getirme yaşatmak için burada hemen bizimle telefon veya iletişim bölümünden iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm isteyiniz.


Veri kurtarma merkezi

Silinmiş dosyaları kurtarma
Şimdiye kadar nerede ise dijital ortamda verilerini depolayan bütün kimselerin en az birkaç kez başına kullanmakta olduğu veya kullanmak üzere beklemeye aldığı verileri silinmiştir. Zaten silinmiş kişilerin aramaları sonucunda bu makale sizin karşısına çıkmıştır ve Silinmiş dosyaları kurtarma işlemleri başlamıştır.  Çok emek vererek hazırladığınız dosyalarınızı bir harddiske depoladınız ve şimdi silindi ’mi o halde bazı adımları izleyerek  Silinmiş dosyaları kurtarma işlemlerini başlatmanız gerekmektedir.
Yalnız  verileriniz ne kadar önemli ise o kadarda dikkatli olmak gerekmektedir bize gelen müşterilerimizin çoğu ilk denemeleri kendi imkanları ile yapmaktadırlar ve bu denemelerin  çoğu büyük hatalar yaparak verilerin tamamen veya kısmen silinmesine sebep olmasına zemin hazırlamaktadır.  Dikkat etmeniz gereken husus oldukça net ve açıktır Kendi başınıza veri kurtarma işlemleri hata olabileceği gibi birde resimlerinizin tamamen silinmesine zemin hazırlamış olursunuz işte bu felaket olarak da adlandırıla bilir bunu kimse istemez değil mi? Evet tabi ki kimse istemez dediğinizi duyar gibiyiz. Düşünsenize Düğünde çektiğiniz resimleri dosyalayarak klasörlere koyarak bilgisayarınıza kaydediyorsunuz birden siliniyor yedeklerinizde yok işte bütün hatıralarda bellek ile birlikte tamamen yok oluyor sizlerde çözüm aramaya başlıyorsunuz. Peki çözüm nasıl aranmalı nerede aranmalı ve en son neye ilk neye başvurmalısınız bu konulara değineceğiz umarız ki en iyi sonucu bu makaleyi okuduğunuzda alacaksınız.
Çözüm aramak için tabi ki ilk önerimiz KDK soft olmalı uzman deneyimi ile sizlere en iyi veri kurtarma deneyimini yaşatmak için bu mutlaka ilk tercih olmalıdır.
Diğer firmalarda bu işleri le haşır neşir ise aynı şekilde iyi bir başarı göstere bilirler fakat bu iki seçenekten sonraki seçenekler ise sizler için iyi sonuçlar vermeyecektir. Diğer kurtarma seçenekleri ile Silinmiş dosyaları kurtarma işlemleri sizlere uzun vadeli pişmanlıklar yaşata bilir. Dosya kurtarma programlarını bir çoğumuz bilir fakat yine bir çoğumuz nasıl kullanılacaklarını bilmez bundan ötürü sonuçlarında kusurlu eksik ve noksan olduğunu bilmenizi isteriz. Sizlere önerimiz silinen verilerinizi Silinmiş dosyaları kurtarma uzmanlarına yaptırmanızdan başka bir şey değildir ayrıca kendi başınıza yaptığınız denemeler kendi başınıza imkanlarınıza denettiğiniz kimseler  bu tür işleri  iyice zorlaştırır ayrıca daha da maliyetli hale sokabilirler.

 • Silinmiş dosyaları kurtarma fiyatları
 • Silinmiş dosyaları kurtarma Ücretleri
 • Silinmiş dosyaları kurtarma teknikleri
 • Silinmiş dosyaları kurtarma firmaları
 • Silinmiş dosyaları kurtarma yolları
 • Silinmiş dosyaları kurtarma nasıl yapılır
 • Silinmiş dosyaları kurtarma hakkında bilgi
 • Silinmiş resim kurtarma
 • Silinmiş belge kurtarma

Silinmiş dosyaları kurtarma işlemleri Ankara , İstanbul, İzmir, Bursa, Konya  ve tüm Türkiye içi kargo ile teslimat veya İstanbul içi elden teslimat yapılmaktadır. Sadece birkaç kısa gün içerisinde kargo dahil ürünlerinizi belgelerinizi teslim alabilirisiniz  dosyalarınıza  kavuşa bilirsiniz.

Veri kurtarma merkezi verikurtarma pc silinen dosyaları geri getirme veri kurtarma programi telefondan silinen dosyaları geri getirme programı indir excel veri kurtarma pc den silinen dosyaları geri getirme biçimlendirilmiş hafıza kartından veri kurtarma flaştan silinen dosyaları geri getirme flash bellekten veri kurtarma bozuk harddisk kurtarma dosya geri getirme programı hafıza kartı silinen dosyaları kurtarma silinen dosyalar silinmiş fotoğrafları kurtarma en iyi veri kurtarma programları telefon Veri kurtarma merkezi flaş bellek kurtarma veri kurtarma ücretleri hard disk veri kurtarma harddiskteki verileri kurtarma disk kurtarma programları telefondan silinen dosyaları kurtarma programı veri kurtarma yazılımları hafıza kartındaki verileri kurtarma harddiskten veri kurtarma programı hafıza kartı veri kurtarma programı silinmiş dosyaları kurtarma programı türkçe virüslü dosyaları kurtarma usb veri kurtarma programı

Veri kurtarma merkezi 11- 05 -2016 Çarşamba

En güncel makaleler ile sizlere en iyi hizmeti ve bilgileri sunmak için elimizden geleni yapıyoruz aklınıza takılan soruları veya fikirleri alt bölümlere yerleştirdiğimiz yorum ve soru alanlarından bizlere ulaştıra bilirsiniz. Aynı gün içinde cevap alma imkanınız olabilir Sayfayı tarayıcınızda bulunan sık kullanımlara ekleyerek daha sonra sorunuzun cevabını öğrenmek için bakmanızda yardımcı olur. Site haritası

Veri kurtarma fiyatları İstanbul

Yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirme
Merhaba zaman içinde istemeden  bilmeyerek sildiğimiz bazı dokümanlar olduğu gibi resimleri fotoğrafları  farkında olmadan silebiliyoruz. Kimi bizim için önemsiz olsada bazılarıda çok eski yada çok özenle seçilmiş resimlerden olabiliyor işte burada silinenleri geri getirme ihtiyacı doğuyor ve geri getirmek için bilgi tecrübe uzmanlık gerekiyor. Bizde tam bu noktada devreye giriyoruz işimiz silinen fotoğrafları geri getirme kısacası istemeyerek yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları biz sizler için geri getire biliyoruz makalemizin içeriği şu şekildedir.

 • Kampanya
 • Veri kurtarma
 • Silinen fotoğrafları geri getirme
 • Hizmetler
 • Yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirme işleminden önce yapılması gerekenler
 • Cihaz kayıt
 • Papatja hakkında

İlk olarak sizlere harika iki kampanyadan bahsedeceğiz ve hep kazanan siz olacaksınız ardından veri kurtarma hakkında bazı bilgiler verilecek ardından silinen fotoğrafları geri getirme gibi devam edecek. İlk kampanyamız 300 TL veri kurtarma işlemi yapacak kişiler içindir eğer sizde bu şekilde veri kurtarma yaptırır iseniz yani 300 TL ve üzeri kurtarmada kargo bizden hediye olacak oldukça karlı bu kampanyadan daha sonra gelen ve tam 50 TL indirim avantajı ise gerçekten çok özel. Yapacağınız işlemler şunlardır cihaz kayıt bölümünü kullanarak oradan bizlere göndereceğiniz cihazı kayıt ettiriyorsunuz ve birkaç soru sonunda tam 50 TL gibi bir indirim kazanıyorsunuz. Sorular değince merak etmeyin bizi nasıl buldunuz bizim hakkımdaki düşünceleriniz önerileriniz gibi.
Hizmetlerimiz; Veri kurtarma Yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirme gibi işlerin yanı sıra yine bilişim sektöründeki önemli işlerden web tasarım işlerini de yapmaktayız. Rengarenk web siteleri ile ticari kar elde etmenize olanak tanıyoruz ve seo gibi çeşitli işlerde de başarı gösteriyoruz.
Yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri için uzmandan yardım almadan önce sizlere çok önemli bir o kadar da uygulaması kolay birkaç görev düşüyor neler mi? hep birlikte bakalım!.
Resimleriniz bilgisayardan silindi ise ilk yapmanız gereken  o bilgisayara hiç bir şey yüklemeyin yükleme yapıldıkça bilgilerin artık ulaşılmaz hale gelmesi muhtemeldir fakat mutlak da değildir. Ne gibi durumlarda yükleme oluşur nasıl anlarız sorularının cevabı da şöyledir. Bilgisayara internet yolu ile yükleme yapılabilir bu nedenle internetten filim indirmek izlemek kesinlikle sakınca doğurabilir. Müzik dinlemek internet saflarını açmak gezinmek aynı şekilde bilgi alış verişi yapıldığından Yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirme işleri esnasında sorun çıkartabilir. Program indirmek ve indirilen programları bilgisayara yüklemek çok sakıncalıdır. Sd kart takarak içindeki dosyaları bilgisayara kopyalamak kurmak gibi. Flash bellek takarak resim, belge, video müzik dosyalarını Yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirme işlemi yapılacak bilgisayara aktarmakta aynı şekilde sorun çıkmasına neden olabilir. Hafıza kartları kullanarak bilgisayara dosya aktarmakta aynı sonuçlara kapı açmış olur kısaca özetlemek istersek eğer her türlü bilgi doküman gibi dosyalar silinmiş dosyaların üzerine yazılarak kalıcı silinmelere kaybolmalara sebebiyet verebilir. Bir dosyanın bilgisayara aktarılması Yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirme işlemine nasıl ve neden mani olur? Dikkatlice okuyunuz!. Bilgisayarda bulunan fotoğrafları hata ile sildiğinizi var sayalım bu dosyalar ilk etapta silinmez fakat isimleri değiştirilerek yok gözükür yani silindiği alanda boşluk oluşturulur bu alanda size bildirilir’ ki hard diskte boş alan var eğer dosya kaydetmek isterseniz bu alana kayıt işlemi yapabilirsiniz manasında. Sizde boşluğu bildiğinizden dolayı dosya yazmak için bir seçip yaparsınız ve bilgisayar o daha önceden boş olarak gösterdiği yere dosyanızı yazmanıza olanak tanır. Daha önceden dolu bölge yeni dosya yazmak için hazır bekletilir vakti gelince silinmiş dosyanın üzerine yazılır ve evvelden silinen fotoğrafların üzerinde artık başka türden dosyalar vardır böylece önceki bulunanlar artık geri alınamaz olurlar. Yine de sizler karamsar olmayınız biz yıllar öncesinden kaybolan verileri dahi kurtarmış lığımız olmuştur şunu da unutmayınız eğer verileriniz silindi ise ve size henüz sonuç almadan %100 kurtarma işlemi yapıyoruz diyenler olursa bu denenmemiş  bir iş için akla uygun bir cevap olmaz.
Cihaz kayıt bölümlerini kullanınız ve ofis bölümlerinden firmalar ile iletişime geçiniz bir üyelik işleminden sonra kendi kullanıcı panelinize geçerek oradan çeşitli iş arkadaşları edinebilir sektörlere geçebilirsiniz ve dahası işler bulabilir işlerinizi uzmanlara vererek iş arkadaşları edinebilirsiniz.
Papatja sizler için hazırlanmış sadece güvenilir firmalar ile çalışan uzman deneyimli bir firmadır.
Etiket: Yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirme yanlışlıkla silinen fotoğrafları geri getirme veri kurtarma şirketleri veri kurtarma ücretleri usb memory stick usb recovery data usb silinen dosya kurtarma usb silinen dosyaları geri getirme usb silinen dosyaları kurtarma usb silinmiş dosyaları kurtarma.

 

Veri kurtarma merkezi Bilgisayardaki silinen dosyaları geri getirme
Merhaba işimiz başlıktan ’da belli oluğu üzere silinen  dosyaları geri getirme çok sayıda veri kurtarma teknikleri kullanarak en iyi şekilde bilgilerinizi size en güvenli ellerden geri ulaştırmak için çalışmaktayız. Sizler için bazı konulardan bahsedeceğiz bu bahsedeceğimiz konuların içeriği veri nasıl kurtarılır, verinin en iyi  şekilde kurtarıla bilmesi için nelere dikkat edilmesi gerekmektedir ve sitemizin sunduğu avantaj paketleri den bahsedeceğiz.
Papatja.com sitesi sizler için en iyi firmaları özenle seçmiştir güvenilir dürüst firmaları görmek için yıldızlı olanları seçmenizde fayda var şuan okumakta olduğunuz makalenin sahibi KDK soft aittir 17 yıllık veri kurtarma deneyimine sahiptir. Şimdi gelelim veri kurtarma konumuzun ilk yardım metnine Veri nasıl kurtarılır? Sorusu yazılım ile ve bazı mekanik sorunlar ile kurtarılmaktadır. Yazılım ile kurtarma ne gibi durumlarda meydana gelir? Çok çeşitli şekilde meydana gelen silinmiş dosya, virüslü dosya ve bozulmuş dosya gibi. Bu bahsettiğimiz silinme arızalanma gibi neticeleri yazılım ile geri getirmek kurtarmak mümkündür. Donanımsal sorunları çözmekte kırılma, düşme, çarpma, yanma kısa devre gibi durumlarda yapılır. Yazılım sorunları çözmenin maliyeti çok düşüktür fakat donanımsal problemleri çözmek  çok maliyetlidir yani elinizde bir bilgisayar harddiski arızalanmış ise  ortalama üç arızalı harddisk fiyatına eşit sayılabilir. Bir adet harddisk  tamirde kullanılır bir diğer harddiskte kurtarılan verileri içine atmak için alınır buda maliyeti oldukça artırır. Bu nedenle bilgisayardan silinen dosyaları geri getirmek daha maliyetli olur.
Bilgisayardaki silinen dosyaları geri getirme fiyat ve kampanya avantajlarından faydalanmayı unutmayınız; Avantajların içeriğinide sizlerle paylaşmadan makalemize son vermek olmaz. Eğer cihaz kayıt bölümünden cihazınızı kayıt ettirseniz sizlere tam 50 TL indirim yapıyoruz üstelik 300 TL üzerinde tüm data kurtarma işlemlerinde sizlere kargo bizden hediye evet kargo için ücret almıyoruz.


Veri kurtarma merkezi Bilgisayardaki silinen fotoğrafları geri getirme
Merhaba  sizlere bu sayfamızda vermiş olduğumuz hizmet  üst kısımda yer alan başlıkta olduğu gibi silinen dosyaları geri getirmedir. Bilgisayardaki harddisklerin bazı durumlarda arıza vermesinden yada hatalı kullanım sonucunda bilmeyerek sildiğimiz hataların sonucunda oluşan aksiliklerdir. İşimiz veri kurtarma olduğundan önceliğimizde silinmiş olan bilgilerini geri getirmektir.
İletişim bölümlerinden yahut cihaz kayıt kısmından cihazlarınızı kayıt edebilir son durumlarını öğrenebilirsiniz. Mesela Türkiye  içinde bir yerde olduğunuzu var sayarsak SD kart, Flash bellek, HARDDİSK, bilgisayar, Telefon, Tablet  diğer cihazlarınızı sizler için özenle seçtiğimiz kargo çağır kısmında yer almakta olan kargolara teslim edebilirsiniz.  Ürünü kargoya teslim ettikten sonra bizi arayabilir cihaz kayıt bölümündeki kaydı yaparak bizi bilgilendirmiş olabilirsiniz. Kargo varış süresi bir gündür dönüş süreside aynı şekildedir. Cihazın bizde kalış süresi ortalama bir gündür özel durumlarda sizler bilgilendirileceksiniz.  Üstelik cihaz kayıt kısmından kayıt yapan kullanıcılar için özel bir indirimde söz konusudur 50 TL gibi indirimlerimiz vardır. Size de fayda veren bu özelik ile son durumu kontrol edebilir cihaz istekleri hakkında değişiklik yapabilir üstüne indirimden de faydalana bilirsiniz. Veri kurtarma işlemleri papatja.com sitemizde 200 TL civarında başlamaktadır yine de fiyat sormanızda fayda vardır. Bilgisayardaki silinen fotoğrafları geri getirme hakkında bazı önem arz eden bilgilendirmelere geçmeden önce sitemizin içerinde daha sayısız Bilgisayardaki silinen fotoğrafları geri getirme alakalı konulara yer verilmiştir verilmeye de devam edecektir. Çeşitli firmalarında yer aldığı sayfamıza ulaşmak için çeşitli firmalar kısmından da ulaşmanız mümkün olacaktır. Üye kaydı yaptığınızda sizler için üye kaydı olmayan kullanıcılara nazaran daha fazla özelik kullanması da mümkündür. Gelelim başlıkta yer alan Bilgisayardaki silinen fotoğrafları geri getirme hakkında bilmeniz gerekenlere en sona söyleyeceğimizi ilk önce söyleyerek sizlerin daha fazla zaman kaybetmeden resimlerinize kavuşmasını sağlamak için 0216 533 9000 numaralı telefonu aramanızı bekliyoruz.
Bilgisayardaki silinen resimleri  geri getirme hakkında DİKKAT etmeniz gereken en önemli hususlar sıra ile alt bölümde yer almaktadır.

 1. Resimleriniz bilgisayardan silindi yapmanız gerekenler
 2. Fotoğraflarınız SD karttan silindi yapmanız gerekenler
 3. Fotoğraflarınız Tabletten silindi yapmanız gerekenler
 4. SD karttan silinen fotoğraflar var ne yapmalıyız
 5. Fotoğraf makinasından silinen fotoğraflar
 6. Hafıza kartından Flash bellekten silinen fotoğrafların muhafaza edilmesi
 7. Telefon hafıza kartından silinen fotoğrafları geri getirme aşamasında dikkat etmeniz gerekenler

Resimleriniz bilgisayardan silindi yapmanız gerekenler bilgisayarın internet bağlantısını kesiniz böylece veri aktarımı durduğundan internetten yeni Download ‘inecek’  olacak veriler evvelde silinen fotoların üzerine yazılmayacaktır. Dikkat etmişseniz , başınıza gelmiş bazı resimlerin kurtarmadan sonra bazı kısımları eksik noksandır renkleri siyah gri gibi donlarla silme doludur bunun sebebi üst satırlarda bahsedilen veri yüklemesi neticesinde gerçekleşmiştir.
Fotoğraflarınız SD karttan silindi yapmanız gerekenler Fotoğraf makinasında kullanıyorsanız çıkartın veri kurtarma işlemleri gerçekleşene kadar kullanmayınız, Telefon içerisinde yer alıyorsa aynı şekilde kullanmayınız  internet kullanımında indirilen dosya, belge, resimler  kurtarmak istediğiniz dosyaları üzerine yazılabileceğinden kurtarma oranı sizler için düşecektir. Cihazınızı kullanmanız yani kullanmaya devam etmeniz size hiç fayda vermeyeceği gibi mutlak zarar vermeye yaklaştıracaktır.
Fotoğraflarınız SD karttan silindi yapmanız gerekenler üst bölümde yer verdiğimiz bilgilerin aynısını bu satırlarda yazdıklarımız içinde uygulamanız mümkündür.
Hafıza kartından Flash bellekten silinen fotoğrafların muhafaza edilmesi , Fotoğraf makinasından silinen fotoğraflar genellikle SD kartların içerisinde bulunur kartları kullanmamanız hakkında bir çok uyarıda çeşitli söylemler ile bulunduk. Silinen fotoğrafları kurtarmak olduğu gibi sorunsuz çıkarmak için kullanmadan veri kurtarma merkezlerine göndermenizi önemle arz ederiz. KDK SOFT Papatja bünyesinde en güvenilir firmaların en başında gelmektedir güvenle emin bir şekilde verileriniz kurtarmak üzere yola ya bilirsiniz Papatja.com KDK softa kefildir.
Telefon hafıza kartından silinen fotoğrafları geri getirme aşamasında dikkat etmeniz gerekenler; İnternete girmeyiniz. Mesaj alıp göndermeyiniz, böylesi küçük işlemler bile veri aktarımı yapmasından kaynaklanan önemli dosyalarınızın silinmesinden sonra geri alınması ihtimalini düşürecektir. Video filim, Hatta resimlerin yüklenmesi de aynı durumu arz edecektir Tek önerimiz Bilgisayardaki silinen fotoğrafları geri getirme işlemlerini yaptırmadan kesinlikle cihazlarınızı kullanmayınız bu size en önemli tek önerimiz. KDK soft sizler için en iyi veri kurtarma deneyimi sunmak ister sizlerin işte tüm verilerimiz kurtarıldı demeniz bizim için en iyi iş başarısıdır hani derler ya sizin memnuniyetimiz bizim memnun olma sebebimizdir bu sözü gerçek anlamda yaşamayı severiz teşekkür ederiz.
Bilgisayardaki silinen fotoğrafları geri getirme, Bilgisayardaki silinen dosyaları geri getirme, Bilgisayardaki silinen resimleri geri getirme , Bilgisayardaki silinen belgeleri geri getirme , Bilgisayardaki silinen fotoları geri getirme , Bilgisayardaki silinen videoları geri getirme

 

11- 05 -2016 Çarşamba


 

İsim:

 

Yorum:

 

 

 

 

Papatja


www.papatja.com